Bond No. 9 Uptown Park Avenue Woda perfumowana dla kobiet 100 ml tester Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki.Testery nie są przeznaczone do użytku prywatnego ale służą do sprawdzenia i poznania zapachu przed zakupem w sklepie.

Kod produktu: 43794 Dostępny od 1 do 3 sztuk
489,99 zł Oszczędzasz 53,99 zł (11%)
436,00
Przewidywany czas dostawy
w czwartek - 11.06.

Opis produktu

Bond No. 9 nawiązują do różnych dzielnic Nowego Jorku. Marka ta powstała w chłodzie temu wyjątkowemu miastu, które wyznacza w wielu dziedzinach życia trendy dla całego świata. Także, jeśli chodzi o styl życia. To marka ekskluzywnych, wyjątkowych perfum, które obecnie można już dostać bez problemu – nasza drogeria online oferuje ich szeroki wybór. Dlatego ta jedna z najbardziej znanych i cenionych marek jest teraz dostępna także w Polsce.

Nowy Jork to miasto, które nieustannie się zmienia, wyznacza trendy, jest wzorem dla innych metropolii. Dlatego z uwagą śledzi się zachodzące tam zmiany. Elektryzujące, pociągające, kuszące, nieustannie w ruchu, w biegu – takie właśnie jest to wyjątkowe miasto. Te cechy zostały wykorzystane do opracowania serii tych unikalnych perfum. Nawiązują one do miejskiego stylu, są przeznaczone dla osób pełnych energii, czerpiących z życia, pragnących podkreślić swój nowoczesny charakter oraz otwartość. Dlatego warto zapoznać się z szeroką gamą zapachów, inspirowanych miejskim stylem życia. Kolorowe, kipiące radością, pełne energii miasto – taki wizerunek ma Nowy Jork. Na tych cechach bazują twórcy tych unikalnych zapachów. Odzwierciedleniem otwartego i radosnego podejścia, są też pięknie zaprojektowane, kolorowe i przyciągające uwagę flakoniki perfum. Podkreślają one wyjątkowo barwny charakter miasta, pełnego innowacji i pomysłów, wyznaczającego trendy, zmieniającego obowiązujące wyznaczniki w modzie i stylu życia itd.

Perfumy Bond No. 9 to szeroka gama różnych zapachów do wyboru. Dlatego każdy może znaleźć dla siebie tutaj zapach, który najbardziej odpowiada jego konkretnym oczekiwaniom. Marka ta została stworzona przez perfumiarkę francuską – to także jest ważny wyznacznik – w końcu Nowy Jork to miasto wielokulturowe, tworzone przez osoby z różnych kręgów kulturowych. Stąd taka różnorodność perfum. Odnaleźć można w nich nutę finezji, poezji, marzeń, ale też tajemnicy tej niezwykłej i wyjątkowej, kuszącej i pociągającej metropolii.

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: