Darmowa dostawa z produktami marki Hugo Boss

Chanel Coco Noir Mleczka do ciała dla kobiet

          
Dostępny   |  (ID: )
253,23
Doręczymy

Opis produktu

Damska seria Chanel Coco Noire wykorzystuje czarne kolory, aby podkreślić kobiecość.Chanel Coco Noir to wyraz współczesnego magnetycznego uwodzenia poprzez nowoczesny orientalny zapach z iskrzącą nutą.

Najpierw poczujesz bergamotkę, która z pewnością przyciągnie Twoją uwagę. Bogate serce perfum Coco Noir stopniowo ukazuje uderzającą zmysłowość róży i niezwykłe nuty liści pelargonii. Wyrazisty ślad paczuli i fasoli tonka w połączeniu z wyrafinowanymi tonami drzewa sandałowego nadają temu wyjątkowemu zapachowi odrobiny tajemniczości i elegancji.

Dla Chanel czerń zawsze miała fundamentalną rolę:, która miała za zadanie podkreślić kobietę. Coco Noir wykorzystuje głęboką czerń i przedstawia olśniewającą kobiecość. Kobieta z perfumami Chanel Coco Noire jest idealnym przykładem współczesnej kobiety. To właśnie ona jest elegancka, urocza i otoczona luksusem

Wystarczy nałożyć Chanel Coco Noir Eau de Parfum bezpośrednio na skórę lub ubranie. Wiemy jak ważne jest utrwalenie i długotrwały zapach, dlatego polecamy uwadze kompletny pachnący rytuał z kosmetykami pod prysznic i do ciała z tej serii. Ciesz się swoim ulubionym luksusowym zapachem przez cały dzień.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: