Odbierz gąbeczkę do makijażu Revolution Relove Beauty Beast przy zakupie produktów marki REVOLUTION Beauty!

Chanel Hydra Beauty Gel Creme Żele do twarzy dla kobiet

Opis produktu

Nawilżająca damska seria kosmetyków Chanel Hydra Beauty zapewnia maksymalną ochronę antyoksydacyjną przed wpływami środowiska zewnętrznego, optymalnie nawilża nawet w głębokich warstwach skóry i zapewnia bardziej miękką, gładszą, pełniejszą i bardziej promienną skórę.

Kosmetyki Hydra Beauty to pierwszy rytuał pielęgnacyjny skóry z mikrokropelkami z kamelii. Naturalna moc kamelii jest przechowywana w mikro-kroplach, które idealnie łączą się ze skórą, zapewniając głębokie nawilżenie Ta unikalna opatentowana technologia została stworzona na Harvardzie i wykorzystuje *moc naturalnych składników aktywnych:

za stałe nawilżenie. Produkty Hydra Beauty doskonale odbudowują skórę i utrzymują optymalny poziom nawilżenia wewnątrz komórek. za efekt wyrównujący i uzupełniający. W najczystszej postaci w sercu mikrokropelek, przywraca objętość i elastyczność górnych warstw skóry. w celu ochorny i wzmocnienia skóry. Kosmetyki Hydra Beauty zawierają silne naturalne antyoksydanty*, które chronią skórę przed wolnymi rodnikami i wzmacniają jej komórkowy system ochronny jak nigdy dotąd.

Odżywczy rytuał

Aby zwiększyć korzyści płynące ze stosowania kremu Hydra Beauty, postępuj zgodnie z rytuałem nawilżającym. Został on specjalnie przygotowany przez markę Chanel:

  1. Wygładź okolice oczu Żelem pod oczy HYDRA BEAUTY,
  2. zwiększ nawilżenie skóry za pomocą HYDRA BEAUTY serum do skóry,
  3. Nawilż i chroń skórę kremem HYDRA BEAUTY.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: