Darmowa dostawa z produktami marki Hugo Boss

Christian Dior Sauvage Wody po goleniu dla mężczyzn

          
Dostępny   |  (ID: )
239,36
Doręczymy

Opis produktu

Seria kosmetyków męskich Christian Dior Sauvage łączy w sobie męski zapach inspirowany dziką naturą, gorącym pustynnym słońcem i wolnością.

Perfumy męskie Sauvage, z których powstała ta seria, symbolizują nieskrępowanie, przygodę i wolność. Kompozycja perfum Sauvage łączy w sobie pikantne nuty przypraw i świeżych owoców. Poczujesz dotyk intensywnego pieprzu i ambroksanu w towarzystwie soczystej bergamotki, która dodaje kompozycji wyjątkowości. Ta oryginalna mieszanka tworzy idealne perfumy dla pewnego siebie mężczyzny. Męskie perfumy Christian Dior Sauvage zostały wprowadzone na rynek w 2015 roku. Twarzą kampanii reklamowej jest aktor Johnny Depp.

Możesz podkreślić intensywność zapachu stosując dezodorant lub kosmetyki do golenia z tej samej serii. Twoja pewność siebie i wolność przetrwają wtedy niesamowicie długo.

Nie bój się podejmować ryzyka, ciesz się w pełni każdym dniem i przede wszystkim bądź sobą. Z męskimi kosmetykami z serii Christian Dior Sauvage z pewnością przyciągniesz uwagę otoczenia.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: