Creed Bois du Portugal Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml tester Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki.Testery nie są przeznaczone do użytku prywatnego ale służą do sprawdzenia i poznania zapachu przed zakupem w sklepie.

Opis produktu

Marka Creed posiada wielowiekową tradycję. James Henry Creed stworzył rodzinną firmę w roku 1760 otwierając swoją pierwszą perfumerię w Londynie. W niedługim czasie marka ta zasłynęła w całym kraju. Niewątpliwym sukcesem nowo powstałej firmy było uznanie ze strony arystokratów całej Europy. Królowa Wiktoria mianowała Creed' a na dostawcę zapachów dla całego królewskiego dworu. W niedługim czasie produkty marki Creed trafiły do niemal każdego europejskiego władcy. Wyjątkowo wielkie uznanie jakie zyskały produkty Creed sprawiło, że jest to marka postrzegana jako marka królewska.

W 1895 roku marka Creed przeniosła swoją działalność do Francji. To tam niewątpliwie rozpoczął się kolejny etap sukcesów producenta. Wyjątkowo oryginalne, trwałe i wytworne kompozycje zapachów zyskały jeszcze większe grono zwolenników. Od wielu lat marka Creed nieustannie uszlachetnia swoje zapachy nie zapominając o dawnych, tradycyjnych kompozycjach, które zyskały tak wielkie uznanie. Obecnie marka ta trafia do najsłynniejszych ludzi świata. Ceniona jest przez monarchów, jak i celebrytów. Nie da się ukryć, że również i zwykli ludzie pragną poczuć tą królewską woń.

Marka Creed wprowadziła na rynek wiele linii perfum, które w niedługim czasie zyskały uznanie wielu klientów stając na czele rankingów światowej sławy zapachów. Linia "La Collection Privee" oparta została na tradycyjnych zapachach, które gościły niegdyś na królewskich dworach całego świata. Kolejną wyjątkową kolekcją jest "Royal Exclusives", która wprowadza powiew nowoczesności nadal opierając się na tradycyjnych nutach zapachowych, które przyniosły sukces marce. Wyjątkowe kompozycje zawiera w sobie linia "Les Millesimes". Została stworzona z wykorzystaniem najcenniejszych, najbardziej wartościowych składników wykorzystywanych w przemyśle perfumeryjnym. Znacznie łatwiejszymi zapachami, skierowanymi do wszystkich klientów są kompozycje z serii "Les Eaux de Toilette".

Wszystkie zapachy Creed niezależnie od kolekcji cechują się wyjątkową elegancją. Są dopracowane w najmniejszym szczególe. Warto je wybrać i poczuć się jak prawdziwa królowa lub prawdziwy król.

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: