DKNY DKNY My NY Wody perfumowane dla kobiet

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
          
Dostępny   |  (ID: )
122,83
Doręczymy

Opis produktu

Jeśli zachwyca Cię niepowtarzalna atmosfera Nowego Jorku, z pewnością pokochasz damską wodę perfumowaną DKNY DKNY My NY, której twórcy inspirowali się tą najsłynniejszą amerykańską metropolią. Premiera szyprowo-kwiatowej kompozycji miała miejsce w 2014 roku, a na twarz kampanii reklamowej wybrano popularną wokalistkę, Ritę Orę. Zapach, ukryty w uroczym flakonie w kształcie serca, powstał z myślą o nowoczesnych kobietach, które potrafią czerpać z życia pełnymi garściami.

Szyprowo-kwiatowa kompozycja dla kobiet DKNY

Nuty głowy My NY zaskakują siłą kontrastu, dzięki połączeniu tajemniczego galbanum, słodkiej maliny i pikantnego różowego pieprzu. W sercu kompozycji ukryto tony frezji, jaśminu i korzenia kosaćca, a jej bazę tworzy kombinacja ambry, paczuli, zmysłowego piżma i świeżo rozkrojonej laski wanilii. Odkryj wodę perfumowaną dla kobiet DKNY DKNY My NY, która stanie się nieodłącznym elementem Twojego wizerunku.

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: