Dolce&Gabbana Light Blue Love Is Love Woda toaletowa dla kobiet 100 ml tester Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki.Testery nie są przeznaczone do użytku prywatnego ale służą do sprawdzenia i poznania zapachu przed zakupem w sklepie.

Opis produktu

Uzależniający zapach, który pokochasz od pierwszej chwili. To krótkie zdanie doskonale oddaje charakter wody toaletowej dla kobiet Dolce&Gabbana Light Blue Love Is Love. Ta słodka kwiatowo-drzewno-piżmowa kompozycja została wprowadzona na rynek w 2020 roku jako nowa odsłona prawdziwego bestselleru marki - Dolce&Gabbana Light Blue. Woda toaletowa, ukryta w tradycyjnym jasnoniebieskim opakowaniu, jest przeznaczona do stosowania w ciągu dnia i ma swój odpowiednik dla mężczyzn.

Kwiatowo-drzewno-piżmowa kompozycja Dolce&Gabbana

Pierwsze akordy Light Blue Love Is Love tworzy orzeźwiające połączenie zielonego jabłka Granny Smith, soczystej cytryny i czerwonych jagód. Serce kompozycji bije w rytmie nut deseru lodowego, dojrzałych malin i upajającego jaśminu, a w jej bazie znajdziemy aromat bitej śmietany zestawiony ze słonecznym bursztynem, cedrem i zmysłowym piżmem. Spraw sobie radość radosnym zapachem wody toaletowej Dolce&Gabbana Light Blue Love Is Love!

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: