Jimmy Choo Jimmy Choo Man Zestaw woda toaletowa 100 ml + żel pod prysznic 100 ml + woda toaletowa 7,5 ml

Dostępny   |  (ID: 153064)
205,10
Doręczymy
Dostępny   |  (ID: 51558)
158,06

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: 51559)
146,20
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Podkreśl swoją charyzmę zapachem wyjątkowej wody toaletowej dla mężczyzn Jimmy Choo Jimmy Choo Man. Ta aromatyczno-owocowa kompozycja została wprowadzona na rynek w 2014 roku, a jej premierze towarzyszyła kampania reklamowa z udziałem Kita Haringtona, aktora, który wcielił się w rolę Jona Snow w serialu Gra o Tron. Zapach Jimmy Choo Man, ukryty we flakonie z motywem krokodylej skóry, może być stosowany przez cały rok i na każdą okazję.

Aromatyczno-owocowa kompozycja Jimmy Choo

Wodę toaletową Jimmy Choo Man otwiera niebanalne połączenie soczystej mandarynki, egzotycznego melona i aromatycznej lawendy. W sercu kompozycji spleciono aromat liści ananasa, geranium oraz pikantny różowy pieprz. Całość zamyka zmysłowa ambra w towarzystwie zamszu i paczuli. Esencja męskości? Zdecydowanie woda toaletowa Jimmy Choo Jimmy Choo Man.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Alternatywne produkty


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: