La Martina Cuero Woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml tester Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki.Testery nie są przeznaczone do użytku prywatnego ale służą do sprawdzenia i poznania zapachu przed zakupem w sklepie.

Kod produktu: 38106 Produkt niedostępny Obserwuj 65,00
Przewidywany czas dostawy
Zestawy La Martina Cuero Woda toaletowa Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektórych produktów nie mamy aktualnie na stanie. Możesz je dodać do obserwowanych i otrzymasz od nas wiadomość, kiedy produkt będzie ponownie dostępny w sklepie.

Opis produktu

La Martina - argentyńska marka modowa, która słynie głównie z odzieży sportowej i rekreacyjnej. La Martina jest oficjalnym dostawcą sprzętu dla Argentyńskiego Stowarzyszenia Polo, a także dla światowej federacji tego sportu. Oprócz różnych drużyn La Martina wyposaża graczy uniwersyteckich z Harvardu, Yale, Oxfordu, a także reprezentację Anglii. Oprócz odzieży, akcesoriów skórzanych i zegarków La Martina postawiła również na perfumy.

To właśnie oryginalne perfumy La Martina są nieodzowną częścią wszystkich miłośników takiego sportu jak polo. Perfumy La Martina to przeważnie kompozycje intensywne i drzewne uzupełnione przyprawami i cytrusami.

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: