Laura Biagiotti Laura Tender Woda toaletowa dla kobiet 75 ml tester Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki.Testery nie są przeznaczone do użytku prywatnego ale służą do sprawdzenia i poznania zapachu przed zakupem w sklepie.

Opis produktu

Damska woda toaletowa Laura Tender to świeża owocowo-kwiatowa kompozycja, którą włoski dom mody Laura Biagiotti zaprezentował światu w 2019 roku. Wysoki i smukły flakon perfum w jasnozielonym kolorze to znak rozpoznawczy zapachów tej marki z kolekcji Laura.

Laura Tender - spacer po ogrodzie pełnym owoców i kwiatów

Wodę toaletową Laura Tender otwiera rześkie połączenie gruszki i mandarynki, które lekko przełamują tony upajającego jaśminu. W kwiatowym sercu kompozycji spleciono nuty fiołka, róży i magnolii, które przywołują wspomnienia ze spacerów po kwitnącym ogrodzie. Ucztę dla zmysłów zamyka kombinacja prawdziwej ambry, piżma, paczuli i wanilii, czyli akordów znanych ze swych afrodyzjakalnych właściwości. Jeśli cenisz sobie owocowo-kwiatowe zapachy, woda toaletowa Laura Tender to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: