Kosmetyczka w prezencie do zakupu produktów Hugo Boss już od 99 zł

MAVALA Cuticle Care Lightening Nail Scrub Delikatny peeling do gładkich paznokci i skórek dla kobiet 15 ml

Kod produktu: 120482 Dostępność > 10 sztuk
 
 
32,89
Przewidywany czas dostawy
Zestawy MAVALA Cuticle Care Lightening Nail Scrub Pielęgnacja paznokci Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektórych produktów nie mamy aktualnie na stanie. Możesz je dodać do obserwowanych i otrzymasz od nas wiadomość, kiedy produkt będzie ponownie dostępny w sklepie.

Opis produktu

Szwajcarska firma MAVALA została założona w 1958 roku przez Madeline Van Landenghem. Dziś ta marka, będąca synonimem wysokiej jakości i wydajności produktów, działa w ponad 110 krajach na całym świecie. Marka MAVALA stała się znana czeskim i polskim klientom głównie dzięki swoim produktom do pielęgnacji paznokci i dłoni.

Pomoc dla Twoich paznokci

MAVALA to jeden z liderów rynku w dziedzinie perfekcyjnej pielęgnacji paznokci i dłoni. Oferuje produkty, które rozwiązują wszystkie problemy z paznokciami, szczególnie jeśli są osłabione lub zniszczone. Z marką MAVALA już nigdy nie będziesz musiała ukrywać swoich paznokci.

Idealne paznokcie i skóra

Marka MAVALA wchodzi teraz na rynek czeski i polski w formie produktów do pielęgnacji skóry MAVALIA oraz pielęgnacji oczu EYE-LITE. Perfekcyjne paznokcie, skóra i okolice oczu bez oznak starzenia, to definicja marki MAVALA, która istnieje na rynku od prawie 60 lat.

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: