Max Factor Kohl Pencil 045 Aubergine Kredka do konturowania oczu dla kobiet 1,3 g
Odcień: 045 Aubergine

2x
Kod produktu: 89247 Dostępność > 10 sztuk
20,88 zł Oszczędzasz 10,40 zł (50%)
10,48
Przewidywany czas dostawy
w czwartek - 09.07.
Inne warianty dla Max Factor Kohl Pencil Kredka do oczu
020 Black

Do przycinania czarny

Zniżka 21 %  21 %
Dostępność > 10 sztuk
15,99 zł 12,67
010 White

Do przycinania biały

Zniżka 58 %  58 %
Dostępność > 10 sztuk
18,02 zł 7,52
060 Ice Blue

Do przycinania niebieski

Zniżka 42 %  42 %
Dostępność > 10 sztuk
14,22 zł 8,28
080 Cobalt Blue

Do przycinania niebieski

Zniżka 61 %  61 %
Dostępność > 10 sztuk
15,98 zł 6,29

Do przycinania brązowy

Zniżka 56 %  56 %
Dostępność > 10 sztuk
21,66 zł 9,50
090 Natural Glaze

Do przycinania

Zniżka 56 %  56 %
Dostępność > 10 sztuk
14,25 zł 6,29
Obserwuj Niektórych produktów nie mamy aktualnie na stanie. Możesz je dodać do obserwowanych i otrzymasz od nas wiadomość, kiedy produkt będzie ponownie dostępny w sklepie.
030 Brown
10,77
obserwuj
brak produktu

Opis produktu

Urodzony w Łodzi Max Factor w 1904 roku wyemigrował do Ameryki, gdzie osadził się w Los Angeles. Cel tej podróży nie był przypadkowy: Factor, który posiadał już wcześniej sklepik ze specjałami do pielęgnacji ciała, zajął się produkcją kosmetyków dla filmowej branży.

Wkrótce jednak około 1916 roku zaczął produkować na większą skalę i sprzedawać swoje wyroby m. in. pierwsze cienie do powiek, wówczas poza filmem nieznaną szerzej nowość. To jemu zawdzięczamy również wynalazek określenia „make-up“. Historyczne zdjęcia dokumentują jego wszechstronną innowacyjność w przemyśle piękności, np. jego Beauty Calibrator - swego rodzaju kask nakładany na głowę i pomagający precyzyjne wyznaczanie modnych wówczas ściśle geometrycznych i symetrycznych linii brwi. Nic dziwnego, że Factor stał się szybko ważną osobowością dla wielu gwiazd Hollywoodu, ale nie tylko. Jego ambicją było uczynienie piękną każdą kobietę dzięki swoim kosmetykom. To jemu również zawdzięczamy maskarę i błyszczyk do ust.

To przesłanie zdaje się przyświęcać firmie do dziś: innowacyjność w interesie piękna kobiet. Czterema filarami firmy są kategorie produktów do pielęgnacji cery, oka, ust oraz paznokci. Obecna strona internetowa nie tylko obszernie informuje o właściwościach poszczególnych kosmetyków, ale też możliwościach ich zastosowania, nie oszczędzając na poradach dla lepszego podkreślenia piękności, a wśród nich krótkich instruktarzach zwanych tutorials. Ostatnią nowością jest Lipfinity czyli nowy błyszczyk do ust, którego długotrwałość ma przetrwać nawet namiętne pocałunki...

Sięgając do swej słynnej tradycji firma Max Factor proponuje również przy użyciu ulepszonych produktów nowe wersje niegdyś z sukcesem wykreowanych typów makijażu. Jednym z nich jest look Avy Gardner z podkreślonymi należycie rzęsami, silnie modelowanymi kośćmi policzkowymi oraz wyzywającymi czerwonymi ustami. Podobnie karierę swą miała Jean Harlow zawdzięczać wykreowaniu przez mistrza Factora jej typowego wyglądu blondynki o silnie podkreślonych oczach, który w nowej reedycji nic nie stracił na swojej atrakcyjności. Szczególnym powodem do dumy ówczesnego założyciela, a dziś całej firmy Max Factor jest „stworzenie“ Marleny Dietrich, która dzięki wielu warstwom cieni miała urzekać swymi smoked eyes oraz czarującymi ustami rozświetlonymi prawdziwym złotym pudrem... Wykreowany natomiast przez Dietrich styl kobiety-dandyski z gładko zaczesanymi włosami i podkreślającym kobiecość makijażem powala obecnie Max Factor zdobyć nowe klientki...

Ocena 4.0
  • 100 %polecone przez klientów
  • 2oceny użytkowników

Opinie


Opinia z Opineo.pl

bardzo dobry

Opinia z Opineo.pl

Szybka i tania wysyłka, towar zgodny z opisem. O połowę tańsza kredka niż np w Rossmannie.


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: