Montblanc Legend Zestaw dla mężczyzn Edp 100 ml + Edp 7,5 ml + Deostick 75 g

          
Dostępny   |  (ID: 132258)
223,62
Doręczymy
          
Dostępny   |  (ID: 112447)
179,80

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
          
Dostępny   |  (ID: 111942)
163,33
Dostępny   |  (ID: 115193)
130,30

Opis produktu

Chcesz stać się legendą? Postaw na męską i wyrafinowaną wodę perfumowaną Montblanc Legend. Intensywna kompozycja z wyraźną skórzaną nutą to następczyni popularnej wody toaletowej o tej samej nazwie z 2011 roku. Zapach, wprowadzony na rynek w 2020 roku, to dzieło utalentowanego perfumiarza Oliviera Pescheux. Na szczególną uwagę zasługuje również elegancki flakon z czarnego szkła.

Co skrywa woda perfumowana Montblanc Legend?

Nuty głowy Montblanc Legend tworzy połączenie bergamotki i liści fiołka. Serce kompozycji wibruje w rytmie akordów jaśminu, magnolii i ciepłych tonów drzewnych. Całość wieńczy duet mchu dębowego i zmysłowej skóry, który doskonale podkreśli Twoją męskość.

Jak pachnie woda toaletowa Montblanc Legend?

Woda toaletowa Montblanc Legend to kompozycja o aromatyczno-fougére charakterze, którą otwiera orzeźwiające połączenie lawendy, bergamotki, ananasa i cytrynowej werbeny. W sercu zapachu spleciono nuty soczystego czerwonego jabłka, róży, mchu dębowego, kumaryny, suszonych owoców i geranium. Całość wieńczy kombinacja drzewa sandałowego i fasoli tonka.

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: