Darmowa dostawa z produktami marki Hugo Boss

Pino Silvestre Pino Silvestre Original Wody toaletowe dla mężczyzn

          
Dostępny   |  (ID: )
51,80
Doręczymy
          
Dostępny   |  (ID: )
36,20

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
          
Dostępny   |  (ID: )
27,50

Opis produktu

Pino Silvestre Orginal – zapach pochodzący z 1955 roku.Nuty zapachowe:Nuty głowy: jałowiec, lawenda, bazylia, bergamotka, cytrynaNuty serca: goździk, szałwia, kminek, gałka muszkatołowa,
sosnaNuty podstawy: bób tonka, ambra, piżmo, mech, cedr

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 3.5

(oceniono 1x)

  • 100 % klientów poleca
  • 1x recenzji klientów

Opinie 1x

Hubert

Zapach niszowy, nienoszalny na codzień. Na początku e Pachnie syropem z szyszek czy iraczej igieł świerkowych, tylko syrop aptecznym a nie domowym. Po jakimś czasie traci słodycz i pozostaje ostrzejsza nuta igieł. Zapach dość syntetyczny ale nie jest to leśny odświeżacz powietrza czy choinka samochodowa. Zapach na mojej skórze niezbyt trwały . Nie spotkałem jeszcze podobnego zapachu.

  • Cena to duży atut tej wody. Zapach prostolinijny, cały czas pachnie igłami świerkowymi. Na początku to syrop dla dzieci czyli igły zatopione w melasie cukrowej a później zostaje ostrzejszy leśny zapach.
  • Zapach nie jest zbyt naturalny.
Dodaj recenzję i pomóż innym w wyborze
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: