Darmowa dostawa z produktami marki Hugo Boss

Real Techniques Brushes Finish Pędzle do makijażu dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
37,20
Doręczymy

Opis produktu

Chcesz uzyskać ten sam efekt, jaki osiągają profesjonalni makijażyści? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to nie powinno u Ciebie zabraknąć wysokiej jakości pędzli, za pomocą których bezbłędnie wykonasz makijaż. Takie pędzle oferuje marka kosmetyczna Real Techniques, która powstała w 2011 roku. Pędzle niewątpliwie nie powstałyby bez współpracy z dwiema światowej sławy wizażystkami – Samanthą i Nicole Chapman, które współpracowały ze znanymi markami, z których należy wymienić Chanel czy MAC.

Real Techniques: Wysokiej jakości pędzle kosmetyczne

Co wyróżnia pędzle Real Techniques? Dzięki unikalnemu kształtowi łatwo i dokładnie nakłada się makijaż. Ich dodatkowym atutem jest wykonanie z nowoczesnych materiałów. W asortymencie marki znajdziemy pędzle, które są przeznaczone do makijażu twarzy i oczu, gąbki do makijażu, a także zestawy pędzli. Pragniesz perfekcyjnego makijażu? Odkryj pędzle Real Techniques.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 5.0

(oceniono 1x)

  • 100 % klientów poleca
  • 1x recenzji klientów

Opinie 1x

Agnieszka

Real Techniques to zdecydowanie najlepsze pędzle dostępne na rynku. Są wytrzymałe, nie gubią włosia, nie odkształacają się. Ten do ust ma dodatkową zaletę - bez problemu można go umieścić w torebce i w razie potrzeby, precyzyjnie poprawić makijaż ust.

  • wytrzymały, nie gubi włosia, nie odkształca się, miękki
  • brak
Dodaj recenzję i pomóż innym w wyborze
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: