Darmowa dostawa z produktami marki Hugo Boss

Reminiscence Rem Wody toaletowe

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
          
Dostępny   |  (ID: )
104,00
Doręczymy
          
Dostępny   |  (ID: )
104,00
          
Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: )
72,10

Opis produktu

Jednym z najpiękniejszych dodatków jest, nie tylko biżuteria, ale także wyjątkowe perfumy. To właśnie te produkty są oferowane przez francuską markę Reminiscence Paris od 1970 roku. To właśnie wtedy rozpoczęła się historia tej znanej marki, która szybko zyskała popularność. Jej produkty znajdziemy nie tylko we Francji, ale także za granicą. Obecnie pod marką Reminiscence znajdują się dziesiątki zapachów stworzonych z myślą o pewnych siebie mężczyznach i kobietach.

Francuskie zapachy dla kobiet i mężczyzn Reminiscencja

Jeśli szukasz wody toaletowej lub wody perfumowanej, która sprawi, że wyróżnisz się w tłumie to, Reminiscence będzie świetnym wyborem. Zapachy tej francuskiej marki charakteryzują się oszałamiającymi kompozycjami zapachowymi opartymi na wysokiej jakości składnikach, a także eleganckich wzorach flakonów. W asortymencie znajdziemy orientalne, drzewne, kwiatowe i owocowe kompozycje zapachowe.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: