Trussardi Riflesso Blue Vibe Woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml tester Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki.Testery nie są przeznaczone do użytku prywatnego ale służą do sprawdzenia i poznania zapachu przed zakupem w sklepie.

Opis produktu

Poszukujesz oryginalnych, ale jednocześnie męskich perfum? Odkryj wodę toaletową Trussardi Riflesso Blue Vibe z 2019 roku, która stanowi nową odsłonę popularnego zapachu Riflesso. Orientalno-drzewna kompozycja, ukryta w stylowym ciemnoniebieskim flakonie, przeznaczona jest do stosowania zarówno w ciągu dnia, jak i podczas wielkich wieczornych wyjść. Według recenzji użytkowników, do najbardziej wyrazistych składników Riflesso Blue Vibe należy orzech laskowy, ambra i skóra.

Orientalno-drzewna kompozycja Trussardi

Wodę toaletową Trussardi Riflesso Blue Vibe otwiera oryginalne połączenie rześkiego yuzu, davany i aromatycznego rumu. W sercu kompozycji prym wiodą akordy orzecha laskowego, geranium i bylicy. Całość zamyka zmysłowa kombinacja słonecznego bursztynu, intensywnej skóry i tytoniu. Podkreśl swoją męską charyzmę zapachem wody toaletowej Trussardi Riflesso Blue Vibe!

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: