Odbierz żel pod prysznic Gabriella Salvete w prezencie do zakupu kosmetyków do ciała od 19 zł!

WoodWick Trilogy Cozy Cabin Świeczka zapachowa 453,6 g Uszkodzone opakowanie unisex

Kod produktu: 122395 Dostępny od 1 do 3 sztuk
 
 
84,41
Przewidywany czas dostawy
Inne warianty dla WoodWick Trilogy Cozy Cabin Świeczka zapachowa
Zestawy WoodWick Trilogy Cozy Cabin Świeczka zapachowa Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektórych produktów nie mamy aktualnie na stanie. Możesz je dodać do obserwowanych i otrzymasz od nas wiadomość, kiedy produkt będzie ponownie dostępny w sklepie.

Opis produktu

Możesz słuchać dźwięku trzaskającego drewna nawet wtedy, gdy nie masz w domu kominka. Wystarczy zapalić wyjątkowe świece z drewnianym knotem od marki WoodWick. To właśnie ona po raz pierwszy wzbogaciła świat świec w 2006 roku, kiedy wprowadziła na rynek 12 świec o bardzo przyjemnym zapachu. Jednak te produkty wyróżniały się nie tylko samym zapachem, ale także designem i wreszcie drewnianym knotem, którego dźwięk podczas palenia przypomina odgłos ognia w kominku.

WoodWick: Świece zapachowe z drewnianym knotem

Eleganckie świece zapachowe, które zostały ukryte w szklanych pojemnikach, dostępne są w kilku rozmiarach. Możesz podarować sobie np. małą świeczką Petite Candle, świeczki w kształcie łódki lub popularne świece Trilogy, które zachwycą Cię trzema zapachami. Ich atutem jest uwalnianie zapachu warstwami. W ofercie marki znajdują się również dyfuzory zapachowe, woski zapachowe do lamp aromatycznych oraz lampki elektryczne.

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: