Zadig & Voltaire This Is Us! Woda toaletowa 100 ml unisex

Produkt niedostępny   |  (ID: 131781)
307,00

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: 120761)
149,07

Opis produktu

Zapach inspirowany muzyką rockową i francuską swobodą. To świetne podsumowanie francuskiej marki Zadig & Voltaire, która została założona w 1997 roku przez Thierry'ego Gillera. Od tego czasu marka wprowadziła dziesiątki zapachów dla kobiet i mężczyzn, które charakteryzują się oryginalnymi kompozycjami zapachowymi i nowoczesnymi projektami flakonów.

Zadig & Voltaire: francuskie zapachy o buntowniczej duszy

Oprócz popularnych wód toaletowych i perfumowanych w ofercie marki znajdziesz również inne produkty, na przykład w postaci balsamów do ciała, żeli pod prysznic oraz zestawów upominkowych. Nie wahaj się i wypełnij każdy swój dzień marką Zadig & Voltaire.

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: