Darmowa dostawa z MUGLER

Kneipp

Podaruj sobie ekstra dawkę relaksu z ulubionymi produktami Kneipp, które teraz możesz zakupić aż 20% taniej z kodem KNEIPP20.

Promocja obowiązuje do 30. 06. 2024

 


NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Kneipp

Historia niemieckiej marki kosmetyków naturalnych Kneipp rozpoczęła się w 1891 roku. Narodziła się dzięki księdzu Sebastianowi Kneippowi, który zachorował na gruźlicę w 1846 roku. Jednak wyleczył chorobę tym, że polewał się zimną wodą. On sam był tak zaskoczony, że kontynuował eksperymenty, a następnie wprowadził koncepcję zdrowia opartą na 5 filarach. I to właśnie te filary stały się podstawą kosmetyków Kneipp. I dziś, wprowadzając nowe produkty, marka ta kładzie nacisk na naturalne składniki, skuteczność i zastosowanie innowacyjności.

Kneipp: niemiecka marka kosmetyków naturalnych

Produkty Kneipp w postaci odprężających soli do kąpieli, kremów, żeli pod prysznic czy balsamów do ust cieszą się dużą popularnością dzięki zastosowaniu ekstraktu z kwiatów i innych naturalnych składników. Jednak łączy je również bardzo przyjemny zapach. Zapewnij swojemu ciału wyjątkową pielęgnację, którą zapewnia niemiecka marka Kneipp.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest