Darmowa dostawa z MUGLER

Ustawienia filtrów
Płeć Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-
Naturalny
Cruelty free

Serum do włosów

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Serum do włosów

Czy niepokoją Cię rozdwojone końcówki, kruchość lub wysuszone włókna włosów ? Czasami zdarza się, że regularna pielęgnacja odżywką lub maską do włosów nie wystarcza. Wtedy nadchodzi czas by dodać włosom siły w formie intensywnego serum do włosów . Dodatkowa dawka odżywienia i nawilżenia natychmiast sprawia, że zmęczone włosy stają się nie do poznania!

Serum do włosów dla wszystkich rodzajów włosów

Wybierz serum zgodnie z rodzajem włosów lub takie, które najbardziej potrzebują Twoje włosy. Najpopularniejsze produkty to Regenerujące, wzmacniające i nawilżające serum do włosów , z których niektóre koncentrują się bezpośrednio na rozdwajaniu końcówek, inne ułatwiają rozczesywanie włosów. Mężczyźni i kobiety często szukają skutecznego serum przeciw wypadaniu włosów , a także produktów zwiększających objętość, połysk, wygładzających włosy i wzmacniających kolory. Jakie serum do włosów wybierasz?

Jak stosować serum do włosów?

Używając serum do włosów zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami na ulotce. Podczas gdy niektóre produkty nakłada się tylko na długość włosów i nie spłukuje się, inne należy nakładać bezpośrednio na skórę głowy i dokładnie spłukać po kilku minutach. Niektóre sera do włosów działają najlepiej, gdy są regularnie używane, inne po prostu nakłada się rzadziej . Na przykład, gdy wybierasz się na ważne spotkanie i chcesz mieć idealną fryzurę.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest