Nawilżająca maseczka do twarzy Gabriella Salvete w prezencie do zakupu kosmetyków do twarzy od 49 zł!

Maseczki na okolice oczu

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:

O asortymencie Maseczki na okolice oczu

Skóra wokół oczu to jedna z najcieńszych skór całego naszego ciała, a co więcej, codziennie "męczona" jest przez naszą mimikę. W związku z tym obszar ten jest bardzo wrażliwy i często wykazuje oznaki starzenia wcześniej niż inne części twarzy. Jak więc zniwelować oznaki starzenia w postaci zmarszczek, cieni pod oczami i obrzęków? Dobrym rozwiązaniem jest właściwa pielęgnacja okolic oczu, która powinna zawierać również maskę na oczy.

Dlaczego używać maski pod oczy?

Maski mają rozpieszczać nie tylko włosy i skórę, ale także oczy. Maseczki pod oczy mogą wygładzić drobne zmarszczki, zredukować cienie pod oczami, nawilżyć skórę i ją rozjaśnić, aby nadać jej młodzieńczy wygląd. Zaletą jest ich prosta aplikacja i skuteczny skład, który zapewnia widoczne rezultaty dzięki zawartości naturalnych składników, takich jak wodorosty czy witamina E.

W jaki sposób używać maseczkę pod oczy?

Zawsze używaj masek na oczy zgodnie z instrukcjami producenta. Na rynku dostępne są maseczki pod oczy, które można zostawić na noc, a także takie, które należy nakładać tylko na kilka minut w ciągu dnia.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: