Próbka Thalgo w prezencie do każdego zakupu produktów marki

Masaki Matsushima

Tylko teraz otrzymasz od nas darmową dostawę z oryginalnymi zapachami Masaki Matsushima. Zniżka na dostawę będzie widoczna w koszyku w drugim kroku, po wybraniu rodzaju dostawy i płatności.

Promocja obowiązuje od 18.01 do 31.01.2023 lub na pierwsze 500 zamówień.


Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Masaki Matsushima

Odkryj markę perfum Masaki Matsushima, która oferuje wyjątkowe miejskie zapachy o minimalistycznym designie. Dzięki niej sztuka staje się wszechobecna; odczujesz ją wszystkimi zmysłami na tle swojej codzienności.

Masaki Matsushima: Pachnące klejnoty, którym nie można się oprzeć

Za akcesoriami zapachowymi Masaki Paris stoi trio odnoszących sukcesy twórców: japoński projektant Masaki Matsushima, francuscy perfumiarze Jerome di Marino i Jean Jacques. Dostępne od 1999 roku perfumy inspirowane są kulturą, kobietami, sztuką i podróżami. Spodobają się kobietom i mężczyznom poszukującym wyrazistych i odmiennych perfum. Dobrze komponuje się z kreacjami odzieżowymi Masaki Matsushim

Typy dotyczące sprawdzonych perfum marki Masaki Matsushima

Być może kultowa woda perfumowana Masaki z 2007 roku, zapach kobiety z nowojorskiej 5th Avenue, zakupy w Saks, spacery po Central Parku i zwiedzanie słynnych muzeów Manhattanu staną się Twoją pasją. Odzwierciedla również Japonię, źródło wszelkiego stworzenia marki Masaki Matsushima. Ze środkowej warstwy tej kompozycji wyczujesz różę, magnolię i delikatny kwiat wiśni. Rok później na rynku pojawiła się Masaki Matsushima Suu, ponadczasowa woda perfumowana dla kobiet. Jest również ozdobiona popularnym minimalistycznym stylem i oryginalnym designem. W sercu oferuje kwiatową energię lotosu, w bazie odsłania delikatne drzewo cedrowe. Woda toaletowa Masaki Matsushima Mat: Homme emanuje intensywną męskością (2020). Wybór jest jednak dużo szerszy. Czy nie możesz się doczekać, aż jeden z zapachów Masaki Matsushimy będzie Ci mieszał w głowie…?

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: