Paletki do konturowania

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Paletki do konturowania

Chcesz podkreślić rysy twarzy za pomocą zaledwie kilku pociągnięć, a może optycznie wyszczuplić twarz? W takim razie zaopatrz się w paletę do konturowania, której nie powstydziłyby się nawet hollywoodzkie gwiazdy. Konturowanie twarzy stało się w ostatnich latach wielkim hitem, ponieważ pozwala osiągnąć profesjonalny wygląd w zaciszu własnego domu. Oferujemy szereg palet do konturowania światowej sławy marek, więc wybierz swój odcień i zacznij czarować.

Jak używać palety do konturowania?

Zanim zaczniesz konturować jedną z wybranych palet, nałóż na twarz makijaż, cienie i tusz do rzęs. Teraz nadszedł czas, aby dopracować kontury twarzy za pomocą rozświetlacza, bronzera i różu, które znajdziesz w palecie. Rozświetlacz, który jest najjaśniejszy, nakłada się na kości policzkowe. Bronzer nakłada się zazwyczaj pod kością policzkową, a jego odcień należy dobrać do odcienia skóry. Róż nakłada się od kości policzkowych w kierunku boku lub środka twarzy.

Porady dotyczące stosowania palet do konturowania

Podczas konturowania, należy zachować kształt i cechy swojej twarzy, w Internecie można znaleźć niezliczoną ilość poradników jak konturować twarz owalną, okrągłą lub kwadratową. Jeśli chodzi o konturowanie, mniej znaczy więcej, dlatego zawsze staraj się nakładać tylko tyle produktu, ile potrzeba aby uzyskać naturalnie wyglądający efekt. Ponadto, zawsze rozmywaj kontury aż do punktu zaniku, aby nie było widocznych przejść.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest