💄 gratis pry zakupie marki Bourjois Paris 

Viktor & Rolf

Odkryj zachwycającą nowość Viktor & Rolf Tiger Lily lub wybierz jeden z zapachów tej marki dla kobiet i mężczyzn, które emanują zmysłowością i seksapilem. Przy ich zakupie za ponad 285 zł otrzymasz prezent, a zamówienia w kwocie powyżej 415 zł wyślemy gratis

Promocja obowiązuje od 03. 04. 2024 do wyczerpania zapasów / limitów darmowej dostawy.


Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Viktor & Rolf

„For us, fashion is an antidote to reality.” („Dla nas moda jest antidotum na rzeczywistość”) – to motto duetu Victor&Rolf, które przyświeca im od początku kariery. Można więc domyślać się, że moda jest dla nich zabawą, a kreacje – wytworem najwyższej wyobraźni. Victor&Rolf to stosunkowo młoda firma [powstała w roku 1993], która stawia na nowoczesność w każdym calu. Marka pochodzi z Amsterdamu, a założona została przez dwóch młodych projektantów w Paryżu: Victora Hosrtinga i Rolfa Snoerena. Już na samym początku ich kariery duet dostał prestiżowe wyróżnienie świata mody - Hyères Fashion Festival. Marka specjalizuje się w kreacjach haute coture, czyli pojedynczych, ekskluzywnych egzemplarzach strojów, zwykle szytych ręcznie i misternie ozdobionych.

Perfumy Viktor & Rolf także zaskakują swoją elegancją i dbałością o szczegóły, będąc jednocześnie kompozycjami niezwykle nowoczesnymi i oryginalnymi. Każdy zapach marki jest niekonwencjonalny, dzięki czemu od razu można rozpoznać, że pochodzi od niej. Obok takiej szalonej mieszanki nikt nie może przejść obojętnie, jednak uwaga! Perfumy też można kochać lub nienawidzić. Zresztą – jak cały duet Victor&Rolf. Początek marki z perfumami był wybuchowy i odważny, wprowadzili oni na ten rynek niezwykły powiew świeżości i nowości, co nie zdarza się często. Tak niesamowite nuty zapachowe połączone w całość przygotowane są specjalnie dla odważnych osób, dla których świat stoi otworem i które nie boją się wyróżniać. Także flakony, w których zamknięte są perfumy, należą do tych odważnych i naprawdę pięknych. Wspaniała forma, niezwykle niekonwencjonalna, i ciekawy design połączone z niebanalną kolorystyką i ozdobami doskonale dopasowane są do zapachów.

W ofercie znajdują się męskie i damskie zapachy, tak różnorodne, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni. Warto poznać firmę, która w Polsce nie jest do końca znana, jednak świat oszalał na punkcie dwóch skromnych kreatorów. Niezwykła wyobraźnia i zamiłowanie do warsztatu to wybuchowa mieszanka!

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: