Darmowa 🚚 z Davidoff, JOOP!, Jil Sander 

Ustawienia filtrów
Płeć
  • Mężczyźni
  • Kobiety
  • Unisex
  • Dzieci
Kategoria
Marka

Nie znaleziono żadnych wyników.

Objętość
-

Depilator

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Depilator

Depilator to jedno z najskuteczniejszych narzędzi pomagających nam uzyskać idealnie gładką skórę bez niechcianego owłosienia. Urządzenie usuwa włosy z cebulkami, dzięki temu zapewnia nam utrzymanie efektu gładkości na długo, nawet kilka tygodni. Na rynku dostępne są depilatory klasyczne oraz laserowe. Wybór urządzenia zależy głównie od partii ciała, na których chcemy go stosować. Do różnych obszarów przeznaczone są odmienne depilatory lub ich wymienne głowice.

Klasyczne depilatory

Zawierają szybko obracające się dyski lub pęsety, które usuwają włoski razem z korzeniami. Świetnie sprawdzają się w depilacji nóg, pach i okolicy bikini. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się kilka tygodni. Klasyczne depilatory są zdecydowanie tańsze od laserowych, jednak ich używanie niezmiennie łączy się z bólem wyrywania włosów.

Depilatory laserowe

Nowoczesne urządzenie wykorzystuje promieniowanie wiązkami światła, które przenika poprzez strukturę włosa i uszkadza jego cebulkę. Zapobiega to jego późniejszemu odrastaniu. Aby depilacja była skuteczna należy wykonać serię zabiegów laserowych. Depilator nadaje się do stosowania na niemal wszystkie okolice ciała, również twarz. Pomimo dużo wyższej ceny dużym plusem depilatora laserowego jest jego bezbolesne używanie.

Skutecznie pozbądź się niechcianego owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą nawet przez kilka tygodni dzięki wysokiej jakości depilatorom dostępnym w naszym sklepie.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest