Darmowa dostawa z produktami marki Hugo Boss

Escentric Molecules Escentric 01 Wody toaletowe

          
Dostępny   |  (ID: )
284,94
Doręczymy

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: )
220,59
          
Dostępny   |  (ID: )
190,56

Opis produktu

Escentric Molecules to marka doskonale znana wśród amatorów wyrafinowanych perfum o zmysłowym charakterze. Jest to zarazem jedna z bardziej innowacyjnych propozycji dostępnych na rynku, która jednocześnie zachwyca banalną prostotą. Jak to możliwe? Podstawowym założeniem producenta jest tworzenie zapachów na bazie jednego składnika lub specyficznego aromatu chemicznego. Dzięki temu udało się uzyskać intensywne wonie o zdecydowanym, drapieżnym charakterze. Nic dziwnego, że perfumy sygnowane marką Escentric Molecules szybko podbiły serca wielu znanych osobistości. Wśród wieloletnich fanów tych specyficznych zapachów warto wymienić chociażby Eltona Johna czy Kate Moss. Dzięki naszej perfumerii każdy może dołączyć do grona sympatyków Escentric Molecules, sięgając po produkty cieszące się zaufaniem osób związanych z show biznesem.

Oferujemy wysokiej jakości perfumy Escentric Molecules, które jednocześnie są u nas dostępne w atrakcyjnych cenach. Możemy pochwalić się asortymentem dostosowanym do oczekiwań najbardziej wybrednego klienta. W naszej perfumerii są dostępne zarówno produkty z linii damskiej, jak i asortyment z linii męskiej oraz o charakterze uniwersalnym. Niezależnie od dokonanego wyboru, można liczyć na bardzo intensywny i zdecydowany aromat, który przez wiele godzin będzie utrzymywał się na odzieży. Marka Escentric Molecules przywiązuje ogromną wagę do jakości oferowanych produktów. Na pewno wielu konsumentów będzie pozytywnie zaskoczonych intensywnością zapachów, które momentalnie pobudzają na zmysły. Warto podkreślić, że niektóre kompozycje zapachowe są postrzegane jako afrodyzjaki, wpływając na to, w jaki sposób jesteśmy postrzegani przez płeć przeciwną. Za pośrednictwem naszej perfumerii również można nabyć najbardziej zmysłowe aromaty, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

W naszym sklepie internetowym można kupić oryginalne produkty marki Escentric Molecules, w firmowych opakowaniach. Warto zwrócić uwagę na eleganckie flakoniki o geometrycznym kształcie, które świetnie wpisują się w drapieżny charakter perfum. Zapraszamy Państwa do wyboru ulubionego zapachu.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: