Escentric Molecules Escentric 02 Wody toaletowe unisex

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
          
Dostępny   |  (ID: )
232,90
Doręczymy

Opis produktu

Woda toaletowa Escentric Molecules Escentric 02 to oryginalna wonna kompozycja, którą oparto na syntetycznych wonnych akordach. Zapach niemieckiej marki perfumiarskiej należy do grupy unisex, dzięki czemu może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Lekka, orientalno-kwiatowa woda toaletowa została wprowadzona na rynek w 2008 roku z myślą o ciepłych dniach wiosny i lata.

Orientalno-kwiatowa kompozycja Escentric Molecules

Kluczowym składnikiem wody toaletowej Escentric 02 jest ambroksan w najwyższej możliwej koncentracji. Ta syntetyczna substancja swoim aromatem przypomina zmysłową ambrę, od której zresztą pochodzi jej nazwa. Oprócz ambroksanu w zapachu Escentric Molecules wybrzmiewa ton ISO E Super w towarzystwie kosaćca i jaśminu. Poznaj nowatorskie podejście do perfum, które uosabia woda toaletowa dla kobiet i mężczyzn Escentric Molecules Escentric 02.

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: