Jesus Del Pozo Halloween Rock On Woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml tester Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki.Testery nie są przeznaczone do użytku prywatnego ale służą do sprawdzenia i poznania zapachu przed zakupem w sklepie.

Opis produktu

Zmarły niedawno w 2011 roku Jesús Del Pozo, założyciel dziś sławnego hiszpańskiego Domu Mody firmowanego jego nazwiskiem, swe pierwsze kroki zawodowe stawiał jako projektant mebli i architekt. Jako artysta i designer Jesús Del Pozo odegrał istotną rolę w zmianach kultury hiszpańskiej zachodzących równolegle do przemiany ustroju po zakończeniu dyktatury Franco. Del Pozo przypisuje się duże znaczenie w propagowaniu wówczas nowoczesnego stylu, niektórzy twierdzą, że dokonał on wprost prawdziwej rewolucji w świecie hiszpańskiej mody. Z pewnością jednak udało mu się wprowadzić ją na paryskie salony haute couture, gdzie zachwycał innowacyjnymi kreacjami czasem bardziej przypominającymi rzeźby niż ubrania. Potwierdzeniem niezwykłej kreatywności del Pozo jest fakt, że jako jedyny projektant mody otrzymał on Złoty Medal Zasług w dziedzinie Sztuk Pięknych od hiszpańskiego króla Juana Carlosa w 1989 roku.

Pierwotnie jego projekty były dedykowane modzie męskiej, jej był też poświęcony jego pierwszy butik otworzony w 1974 roku w Madrycie. Odtąd del Pozo rozwijał się również artystycznie i zdobywał kolejne nagrody za swe osiągnięcia. Strategiczną decyzją niezwykłej wagi było w 1990 roku rozpoczęcie projektowania mody prêt-à-porter oraz mody ślubnej. Był to początek ogromnego sukcesu tego domu mody. Uznanie, jakim z czasem Jesús Del Pozo zaczęto obdarzać, zaowocowało także ciekawymi zleceniami, w tym m.in. na zaprojektowanie strojów do baletu, teatru i mediolańskiej opery czy też nakryć stołu.

W 1992 pojawiły się na rynku pierwsze perfumy marki Jesús Del Pozo o nazwie „Duende” i odniosły natychmiast wielki sukces. Dwa lata później wylansowane perfumy „Quasar” zostały wyróżnione nagrodą. Wkrótce potem, w 1997, pojawiła się następna kreacja: „Halloween”, która okazała się na tyle trafiona, że doczekała się niezwykle bogatej serii, w tym kilku nowych edycji. Jednymi z najnowszych kreacji tej marki perfum dla kobiet jest „Jesus del Pozo in White” oraz „Jesus del Pozo in Black”, obie w intrygującym kulistym flakonie. Inne znane i cenione perfumy marki Jesús Del Pozo to: „Arabian Nights Woman”, „Desert Flower” i „Ámbar”. Wszystkie cechuje niezwykle staranne dopracowanie ciekawych i oryginalnych zapachów o przeważających egzotycznych nutach, które kryją wpadające w oko, nietypowe, a czasem także ekstrawaganckie flakony przypominające małe dzieła sztuki. W sumie na ponad 30 sławnych i lubianych perfum damskich oraz męskich figuruje nazwa hiszpańskiej marki Jesús Del Pozo.

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: