Odbierz gąbeczkę do makijażu Revolution Relove Beauty Beast przy zakupie produktów marki REVOLUTION Beauty!

Juliette Has A Gun Anyway Wody perfumowane

          
Dostępny   |  (ID: )
272,64
Doręczymy

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
          
Dostępny   |  (ID: )
223,18
Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: )
236,50

Opis produktu

Popularna marka Juliette Has A Gun jest owocem pracy Romano Ricci'ego, który zadbał o specyficzny charakter perfum. Od lat produkty sygnowane tą nazwą były dostępne tylko w luksusowych perfumeriach, co podkreślało ich niebanalną specyfikę. Główną motywacją twórcy było zaproponowanie kobietom zapachów, które podkreśliłyby ich niezależność i indywidualną osobowość. Aktualnie perfumy Juliette Has A Gun wciąż można kupić wyłącznie w najlepszych sklepach. Nasza perfumeria także posiada w swojej ofercie najpopularniejsze linie zapachowe, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pewnym siebie kobietom, które nie boją się intensywnych aromatów.

Proponujemy perfumy Juliette Has A Gun z różnych linii zapachowych, dzięki czemu każda pani ma szansę znaleźć dla siebie zapach odpowiadający jej osobowości. Juliette Has A Gun Citizen Queen to produkt dla amatorek miejskiego życia, które odważnie podejmują nowe wyzwania. Aromat jest bardzo orzeźwiający, jednocześnie motywując do działania. Na pewno wiele pań wyczuje kwiatowe akordy, które wspaniale pobudzają zmysły. Jeśli jednak ktoś poszukuje bardziej uwodzicielskiego zapachu, powinien zdecydować się na Juliette Has A Gun Romantica. Są to perfumy o romantycznym charakterze, które świetnie sprawdzą się na randce czy wieczornej kolacji. Można je również stosować na co dzień, na przykład jako oprawę do letniej sukienki czy eleganckiego kompletu. Dostępne u nas perfumy są sprzedawana w firmowych flakonikach, które stanowią ich znak rozpoznawczy. Charakterystyczne, półokrągłe i podłużne buteleczki świetnie oddają specyfikę zawartości – wystarczy zwrócić uwagę na kolorystykę flakoników, aby uświadomić sobie, jakie akcenty aromatyczne są przez nie skrywane. Warto podkreślić, że perfumy Juliette Has A Gun świetnie sprawdzą się także w roli prezentu.

Zapraszamy do zakupów każdą kobietę, która poszukuje perfum odzwierciedlających jej osobowość. Marka Juliette Has A Gun z pewnością zadowoli najbardziej wybredne klientki. W naszym sklepie czeka na Państwa szeroki wybór tych niebanalnych wód perfumowanych, w kultowych odsłonach zapachowych.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: