Lacoste Match Point Cologne Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
 
  102,00
Doręczymy
          
Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: )
172,79

Opis produktu

Daj się porwać świeżości męskiej wody toaletowej Lacoste Match Point Cologne z 2022 roku! Kompozycja pełna aromatycznych akordów została stworzona z myślą o mężczyznach, którzy potrafią czerpać z życia pełnymi garściami. Zapach, nawiązujący do sukcesu uwielbianej wody toaletowej Lacoste Match Point, to propozycja cenionej francuskiej marki na ciepłe wiosenne i letnie dni. Jej znakiem rozpoznawczym jest nowoczesny flakon ze słynnym logo w kształcie krokodyla.

Jak pachnie woda toaletowa dla mężczyzn Lacoste?

Nuty głowy tworzy kombinacja rabarbaru, aromatu skórki pomarańczowej i świeżej mandarynki. Serce należy do tonów goryczki, lawendy i szałwii muszkatołowej. Całość doskonale dopełnia wetiweria, ambroksan i kaszmeran.

Poznaj także zapach Lacoste Match Point

Zastanawiasz się, jakie akordy skrywa wspomniana drzewno-aromatyczna woda toaletowa dla mężczyzn Lacoste Match Point? Jej zapach otwiera duet świeżej bazylii i pikantnego różowego pieprzu. Serce bije w rytmie szałwii muszkatołowej i goryczki, a podstawę kompozycji wypełniają tony wetiwerii i kaszmiru. „Miła niespodzianka - przyjemny zapach dla mężczyzn na każdy dzień. Polecam ją z całego serca. Idealny balans między sportową, a elegancją kompozycją. Na pewno zamówię ją po raz kolejny.“

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest