Police To Be Woman Wody perfumowane dla kobiet

Opis produktu

Woda perfumowana Police To Be to jedne z oryginalniejszych perfum na rynku, które wyróżniają się nie tylko zapachem, ale także ciekawym flakonem. Różowa butelka w kształcie czaszki łączy w sobie kobiecość z pazurem i mocą. Flakon jest niestandardowy i bardzo wyróżnia się na półce. Sprawia, że każdy ma ochotę po niego sięgnąć i poczuć zapach, który skrywa. A jest on naprawdę piękny i magiczny! Połączenie kwiatowo-owocowe, któremu nie sposób się oprzeć, otula skórę niczym niewidzialna ozdoba.
Perfumy dedykowane są odważnym i pewnym siebie kobietom, które zdecydowanym krokiem idą przez życie, nie bojąc się nowych wyzwań i zadań. Kobietom, które pragną podkreślić swój wyjątkowy charakter i w zdecydowany sposób się wyróżnić. Unikatowa kompozycja o ognistym zapachu jest pełna siły i magnetyzmu, a także uwodzicielskiej magii. Słodko-owocowe nuty zapachowe (w rolach głównych między innymi jabłka i limonka) połączone z kwietnymi i drzewnymi aromatami dają niesamowicie zmysłowe połączenie. Zapach dodaje optymizmu, pozwala wyrazić radość.
Zapach długo utrzymuje się na skórze i pięknie zmienia się wraz z każdą godziną. Każdą nutę można wyczuć z osobna, a wszystkie razem tworzą unikalną kompozycję pełną optymizmu, siły i odwagi. Woda perfumowana sprawdza się idealnie szczególnie zimą czy na wieczór, gdyż zapach dość silnie otula skórę i jest w powietrzu bardzo wyczuwalny. Perfumy oczarowują od pierwszego psiknięcia i doskonale sprawdzają się jako ozdoba silnych i niezależnych kobiet.
Nuty zapachowe:nuta głowy: jabłka Granny Smith, klementynka, limonkanuta serca: frezja, jaśmin, kandyzowane owocenuta bazy: drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, piżmo

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: