🎁 pry zakupie marki Calvin Klein 

Prostownica do włosów

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Prostownica do włosów

Prostownice do włosów są skutecznym pomocnikiem w pielęgnacji włosów. Prostując włosy, możesz szybko uzyskać pożądany efekt idealnie prostych włosów. Niektóre prostownice nadają się również do kręcenia włosów dzięki zaokrąglonemu kształtowi.

Jak wybrać prostownicę do włosów?

Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama prostownic do włosów, które różnią się nie tylko konstrukcją, producentem i ceną, ale także innymi aspektami, według których należy dokonać wyboru. Bardzo ważna jest warstwa powierzchni do prostowania i ich wielkość. Kolejnym kryterium przy wyborze powinna być także możliwość temperatury prostowania. Włosy podczas prasowania narażone są na działanie bardzo wysokich temperatur, dlatego przed "prasowaniem" zaleca się nałożyć na włosy preparat przed obróbką cieplną.

Powierzchnie do prostowania

Do wyboru masz kilka materiałów powierzchni do prostowania, różniących się właściwościami. Wysokiej jakości materiały obejmują teflon, ceramikę, turmalin, ceramikę szklaną i marmur. Do najlepszej jakości należą prostownice, które łączą w sobie kilka materiałów powierzchniowych. Należy unikać żelaznych powierzchni, które uszkadzają włosy.

Rozmiar powierzchni do prostowania

Dobierz wielkość powierzchni do prostowania w zależności od przeznaczenia prostownicy. Podczas prostowania szerokie powierzchnie prostownicze przyspieszą pracę, natomiast węższe nadają się do kręcenia włosów.

Temperatura prostowania włosów

Bardzo ważna przy wyborze jest także możliwość ustawienia temperatury włosów. Zawsze warto mieć kilka temperatur do wyboru. Im niższa temperatura, tym mniejsze uszkodzenie włosów. Idealna temperatura zależy od rodzaju włosów. W przypadku cienkich włosów zaleca się najniższe temperatury od 100 do 130 stopni. Jeśli masz grubsze i nieuginające się włosy, możesz wybrać także wyższe temperatury.

Cechy szczególne

Niektóre prostownice mają także specjalne właściwości, jak na przykład nałożenie na włosy specjalnego balsamu podczas prasowania, czy też wzmocnienie blasku włosów.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest