Darmowa dostawa z produktami marki Hugo Boss

Sergio Tacchini Uomo Wody toaletowe dla mężczyzn

          
Dostępny   |  (ID: )
50,20
Doręczymy

Opis produktu

Elegancka i ponadczasowa. Te dwa słowa doskonale oddają charakter wody toaletowej Sergio Tacchini Uomo, którą wprowadzono na rynek w 1996 roku z myślą o charyzmatycznych i zdecydowanych mężczyznach. Drzewna kompozycja, ukryta w prostym, ale stylowym flakonie, idealnie sprawdzi się jako zapach na ciepłe wiosenne i letnie dni. Woda toaletowa Uomo zachwyci Cię doskonałą jakością i korzystną ceną.

Dlaczego warto wybrać wodę toaletową Sergio Tacchini?

Zapach autorstwa Nathalie Feisthauer zachwyci Cię harmonijnym połączeniem lawendy, orzeźwiających cytrusów, aromatycznych przypraw i nut drzewnych. Efektem jest super męska i elegancka kompozycja, która idealnie dopełni Twój wizerunek.

Jak zapach Sergio Tacchini Uomo oceniają jego użytkownicy?

Kompozycja Sergio Tacchini Uomo cieszy się wielką popularnością wśród mężczyzn na całym świecie, czego dowodem są liczne recenzje online. Ich autorzy doceniają wyważony charakter zapachu, korzystną cenę oraz ciekawy design. Woda toaletowa Uomo jest dostępna w kilku rozmiarach.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 5.0

(oceniono 1x)

  • 100 % klientów poleca
  • 1x recenzji klientów

Opinie 1x

Max

Tak

  • Kiedyś, w latach 2000-2008 zapach był powszechnie dostępny, potem został wycofany i nie był dostępny w Polsce w żadnej perfumerii. Można go było dostać w wersji 27 ml na Allegro. W samej Italii też był problem, żeby kupić tę wodę. Teraz przeżywa swój renesans i pojawiła się w wielu perfumeriach internetowych. Mam nadzieję, że produkt jest oryginalnie włoski. Na pewno zmienił się flakon. Poprzedni był ładniejszy i miał ciekawą nakrętkę. Zapach cudny, intrygujący, inny. Zawiera nuty drzewne, pieprz ziołowy piżmo i świeżość owoców jednocześnie. Bardzo trwały i zwraca uwagę każdego. Polecam. Nie jest podobny do żadnego innego zapachu.
  • Wszystko mi się podoba
Dodaj recenzję i pomóż innym w wyborze
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: