💄 gratis pry zakupie marki Bourjois Paris 

Yankee Candle

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Yankee Candle

Amerykańskie świeczki zapachowe Yankee Candle można dzisiaj znaleźć w milionach domów na całym świecie. Ludzie je kochają za długie godziny palenia się, wyjątkowy zapach i kultowy design. Sprawcie aby Wasz dom pachniał nutami cytrusów, drzew, kwiatów, świąt, czy innymi specjalnymi świeczkami, woskami i perfumowanymi zapachami do domu Yankee Candle.

Yankee Candle: Zapachowa pasja

Marka Yankee Candle niedawno świętowała 50 rocznicę swojego istnienia a jej produkcja w tym czasie wytwarza około 75 milionów świeczek rocznie. Z tego punktu widzenia wydaje się niewiarygodne, że narodziny świec zapachowych Yankee Candle były zbiegiem okoliczności. 16-letni Mike Kittredge, założyciel marki, zrobił swoją pierwszą świecę ze starych świec woskowych jako prezent świąteczny dla swojej matki. Świeczki wytwarzane w warunkach domowych we własnej kuchni szybko zyskawały miłośników i Mike po kilku latach był w stanie przeprowadzić się, zatrudnić pomocników, a później wybydować ogromną fabrykę i sklep firmowy w niedalekim South Deerfieldu, gdzie świeczki Yankee Candle są wytwarzane do dzisiaj. Dajcie się oczarować magicznym świeczkom Yankee Candle

Jak palą się świeczki zapachowe Yankee Candle?

Jeśli będziesz właściwie używać świece, możesz cieszyć się urokliwym zapachem i przyjemną atmosferą w całym domu lub mieszkaniu. Jak to zrobić? Zanim świeczkę po raz pierwszy zapalisz, skróć knot na 3 - 5 mm i do tej długości obcinaj go przed każdym zapaleniem. Aby uniknąć tzw. tunelu woskowego i aby świeca paliła się równomiernie, zawsze pozwól woskowi rozpuścić się do krawędzi świecznika . Dzięki temu uda Ci się osiągnąć najbardziej intensywny zapach. Pozostaw świecę zapaloną na maksymalnie 4 godziny i przed każdym kolejnym zapaleniem pozwól woskowi całkowicie ostygnąć. Każda świeczka Yankee Candle pali się z inną szybkością i intensywnością. Najszybciej spalają się lekkie białe i kwiatowe świeczki, które zazwyczaj mają mniej intensywny aromat. Mocniej pachną owocowe i świąteczne zapachy, z kolei największej intensywności możecie oczekiwać od kategorii Jedzenie i przyprawy. Te w dodatku palą się najdłużej.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest