Zadig & Voltaire This is Her! Wody perfumowane dla kobiet

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki.Testery nie są przeznaczone do użytku prywatnego ale służą do sprawdzenia i poznania zapachu przed zakupem w sklepie.
          
Dostępny   |  (ID: )
154,70
Doręczymy

Opis produktu

W 2016 roku francuski dom mody Zadig & Voltaire wprowadził na rynek tajemniczną, orientalną kompozycję w wersji dla kobiet i mężczyzn. Damska woda perfumowana nosi nazwę This is Her! i jest efektem współpracy dwóch doświadczonych perfumiarzy: Michela Almaraca i Sidonie Lancasseur. Zapach, w którym splatają się nuty orientalne i gourmand, sprawdzi się przede wszystkim w sezonie jesienno-zimowym.

Słodka bita śmietana i różowy pieprz? Oto woda perfumowana This is Her!

Pikantny, ale jednocześnie słodki różowy pieprz to akord, który wraz z jaśminem i albicją otwiera wodę perfumowaną This is Her! W sercu kompozycji spleciono aromat waniliowo-kasztanowej bitej śmietany, który świetnie współgra ze zmysłową bazą zapachu. Tworzy ją rozgrzewające połączenie drzewa sandałowego i kaszmirowego. Tajemnicza woda perfumowana This is Her! to propozycja dla wszystkich miłośniczek orientalnych akordów, które świetnie czują się w centrum uwagi.

Ocena 5.0

(oceniono 1x)

  • 100 % klientów poleca
  • 1x recenzji klientów

Opinie 1x

Beti

Zapach Boski

  • Mogłabym go używać już tylko tego do końca życia...
  • Uzależnia
Dodaj recenzję i pomóż innym w wyborze
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: