Kup 5 dowolnych produktów marki Adidas i odbierz ręcznik w prezencie

Zadig & Voltaire This is Her! Wody perfumowane dla kobiet

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
          
Dostępny   |  (ID: )
164,28
Doręczymy

Opis produktu

W 2016 roku francuski dom mody Zadig & Voltaire wprowadził na rynek tajemniczną, orientalną kompozycję w wersji dla kobiet i mężczyzn. Damska woda perfumowana nosi nazwę This is Her! i jest efektem współpracy dwóch doświadczonych perfumiarzy: Michela Almaraca i Sidonie Lancasseur. Zapach, w którym splatają się nuty orientalne i gourmand, sprawdzi się przede wszystkim w sezonie jesienno-zimowym.

Słodka bita śmietana i różowy pieprz? Oto woda perfumowana This is Her!

Pikantny, ale jednocześnie słodki różowy pieprz to akord, który wraz z jaśminem i albicją otwiera wodę perfumowaną This is Her! W sercu kompozycji spleciono aromat waniliowo-kasztanowej bitej śmietany, który świetnie współgra ze zmysłową bazą zapachu. Tworzy ją rozgrzewające połączenie drzewa sandałowego i kaszmirowego. Tajemnicza woda perfumowana This is Her! to propozycja dla wszystkich miłośniczek orientalnych akordów, które świetnie czują się w centrum uwagi.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 5.0

(oceniono 3x)

  • 100 % klientów poleca
  • 3x recenzji klientów

Opinie 3x


Katarzyna I.

Tak, piękny, długo trzymający zapach, dobra cena, idealny kandydat na słodkie lato!

  • Piękny zapach, pachnie jak milion dolarów a można upolować naprawdę w fajnej cenie. Na mojej skórze komponuje się słodko, ale nie za słodko a zarazem świeżo i delikatnie. Dla mnie to nowe odkrycie jako perfumy....i tu niespodzianka...jako perfumy na lato:)!
  • Pachnie długo, ubrania na drugi dzień pachną nimi nadal. Jesli jednak mało tego zapachu, a wiadomo, pięknego zapachu nigdy nie za wiele używam dodatkowych porcji dla jego wzmocnienia, ale można sobie to darować bo i tak wszystko subtelnie jest nim nasączone.
  • odniemmość zapachu, duuuuuuuuużo słodyczy, ale takiej subtelnej nie męczącej
Monique

Where have you been all my life? Przepadłam, po pierwszym niuchnięciu :). Dla mnie mocno sensualny, intrygujący, ta kremowość przyprawia mnie o gęsią skórkę. El nino poraz kolejny 5+.

  • Wszystko
  • Brak
Beti

Zapach Boski

  • Mogłabym go używać już tylko tego do końca życia...
  • Uzależnia

Dodaj recenzję i pomóż innym w wyborze
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: