Chanel Bleu de Chanel Dezodoranty dla mężczyzn

Dezodorant w spray’u

Dostępny   |  (ID: )
298,15
Doręczymy

Bez aluminium, Dezodorant w spray’u

Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: )
150,80

Bez aluminium, Dezodorant w sztyfcie

Dostępny   |  (ID: )
159,30

Opis produktu

Produkty z męskiej serii Bleu de Chanel łączy ze sobą drzewno-aromatyczny zapach, będący celebracją męskiej wolności.

Woda toaletowa i woda perfumowana Bleu de Chanel różnią się tylko nieznacznie składem. Oba produkty łączy ekscytująca świeżość cytrusów i aromatyczny drzewnym zapach cedru, kadzidła i wetywerii. Ciepłe, zmysłowe i eleganckie nuty dopełnia drzewo sandałowe. Woda toaletowa Bleu de Chanel to kompozycja świeża, lekka z nutą imbiru i łagodnej mięty ziołowej. Tony drzewne są bardziej odczuwalne w wodzie perfumowanej*. Jej zmysłowość i intensywność dodatkowo podkreśla bursztyn i piżmo.

Bleu de Chanel to zapach mężczyzny, który odmawia przestrzegania zasad. Człowiek, który wybiera swoje przeznaczenie, jest niezależny i zdeterminowany. Jego silna osobowość zwycięża, gdy najmniej się tego spodziewamy.

Możesz uzyskać bogaty zapach, stosująć wodę toaletową lub wodę perfumowaną Bleu de Chanel bezpośrednio na ubrania i skórę. W celu wzmocnienia zapachu, zachęcany do skorzystania z pełnej gamy produktów do golenia i ciała. Sięgnij po dezodorant lub wodę po goleniu w połączeniu z wodą toaletową Bleu de Chanel i odkryj swoją niezależność i siłę z jeszcze większą intensywnością.

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: