Żel pod prysznic w prezencie do zakupu produktów Calvin Klein już od 110 zł 

COMME des GARCONS Amazingreen Wody perfumowane

Opis produktu

Comme des Gargons to japońska marka projektująca ubrania oraz produkująca wspaniałe perfumy. Miłość do sztuki motywuje projektantów zarówno odzieży jak i zapachów pracujących dla tej niezwykłej marki i sprawia, że jej produkty są wyjątkowe i dalekie od komercji. Na rynku działa już od trzydziestu dwóch lat zachwycając pomysłami i idąc swoją własną ścieżką bez względu na notorycznie zmieniające się trendy w świecie mody. Projektanci zatrudnieni w Comme des Gargos mają za zadanie tworzyć unikalne i wspaniałe projekty ubrań oraz perfum, a nie jak ma to miejsce w przypadku innych firm projekty skierowane na wysoką sprzedaż i duże zyski. Dlatego też wszystko co zostało opieczętowane marką Comme des Gargos zostało stworzone z miłości do piękna oraz sztuki przez artystów, a nie biznesmenów.

Pragniesz i ty obcować na co dzień ze sztuką stworzoną przez artystów? Oryginalne perfumy japońskiej marki to produkt dla wszystkich osób ceniących sobie piękne zapachy i stawiających na indywidualizm. Zakochaj się w ich zapachu i ty przeżyj uniesienie rozkoszy z perfumami Comme des Gargos. Ich uniwersalna nuta zapachowa może być stosowna zarówno jako perfumy damskie jak również perfumy męskie. Zakochaj się w nich i ty i pozwól na wyrażenie siebie poprzez wspaniałe zapachy.

Jedne z najpopularniejszych perfum tej znanej marki to Comme des Gargos Amazingreen bazujące między innymi na nucie morskiej oraz zielonych nutach, a także zapachu korzenia irysa oraz kadzidła i piżma. Nasza i perfumeria posiada również Comme des Gargos Blue Cedrat czarujące między innymi wonią cytryny, róży i cedru.

Oprócz zapachów uniwersalnych marka wydała także perfumy dla mężczyzn takie jak Comme des Gargons Wonderwood które stanowią połączenie wspaniałych nut zapachowych takich jak kadzidło, drzewo gwajakowe, drzewo sandałowe, czy też paczula. Jest to wyjątkowy zapach dla wyjątkowych mężczyzn. Warto go zakupić na portalu jakim jest najtańsza perfumeria internetowa już dziś. Wyjątkowość zapachów Comme des Gargos sprawi, że każdy twój dzień będzie wspaniały i niepowtarzalny.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: