Ford Mustang Mustang Wody toaletowe dla mężczyzn

          
Dostępny   |  (ID: )
33,30
Doręczymy

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
          
Dostępny   |  (ID: )
25,70

Opis produktu

Woda toaletowa Ford Mustang Mustang powstała z myślą o mężczyznach, którzy kochają adrenalinę i szybkie samochody. Kompozycja, opisywana przez użytkowników jako dzika i niezwykle męska, po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 2007 roku. Dzięki obecności świeżych, energetycznych akordów, zapach Mustang idealnie sprawdzi się podczas ciepłych wiosennych i letnich dni.

Co skrywa woda toaletowa Mustang?

Kompozycja Mustang przywita Cię kontrastowym połączeniem nut zapachowych, które tworzy sycylijska bergamotka, świeży grapefruit i pikantny czarny pieprz. Serce wody toaletowej wypełniają akordy fiołków, bazylii, kminu i kardamonu. Całość wieńczy kombinacja sekwoi, ciepłego drzewa sandałowego i zmysłowego piżma.

Odkryj serię Ford Mustang Mustang

W serii Ford Mustang Mustang znajdziemy także kosmetyki pielęgnacyjne, których stosowanie pozwoli nam przedłużyć i wzmocnić trwałość zapachu wody toaletowej. Zachęcamy do wypróbowania wody kolońskiej, żelu pod prysznic czy balsamu po goleniu, których znakiem rozpoznawczym jest elegancki design i świetny stosunek jakości do ceny.

Ocena 5.0

(oceniono 2x)

  • 100 % klientów poleca
  • 2x recenzji klientów

Opinie 2x


Ola G.

Zestaw bardzo męski, elegancki, idealny dla każdego mężczyzny.

  • Zapach piękny, elegancji, delikatny, ale zarazem bardzo męski. Długo się utrzymuje.
TJ

Delikatny kwiatowy zapach. Trwały ale nie narzucający się.Dodaj recenzję i pomóż innym w wyborze
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: