💄 gratis pry zakupie marki Bourjois Paris 

Gres Cabotine de Grès Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Dostępny   |  (ID: 1821)
46,90
Doręczymy

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: 85953)
43,30

Opis produktu

Zapach powstał w 1990r. Dwa lata później otrzymał już nagrodę International Award za najlepszy kobiecy zapach.Stworzony dla kobiet energicznych, spontanicznych i romantycznych.Nuty zapachowe :kalabryjska mandarynka, imbir, ylang-ylang, ginger, lilia, hiacynt, egipska tuberoza, paczuli, drzewo sandałowe, czarna porzeczka, piżmo

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 5.0

(oceniono 1x)

  • 100 % klientów poleca
  • 1x recenzji klientów

Opinie 1x

Karolina P.
Opinia kupującego - Elnino-parfum.pl

Zapach, jak na moje odczucia, jest totalnie zielony, gorzki. Trwały, nie dla romantyczek czy wielbicielek nut owocowych. To raczej kierunek rześkiego poranka, chłodu i rosy, zgniecionej trawy i lekkiej słodyczy owoców. Specyficzny ale przyjemny. Dość mocno uderza w pierwszym kontakcie, później nieznacznie łagodnieje. Zapach jest bardzo wyrazisty. Polecam jako odskocznię.

Dodaj recenzję i pomóż innym w wyborze

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: