Hermes L´Ombre des Merveilles Woda perfumowana 100 ml tester unisex Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki.Testery nie są przeznaczone do użytku prywatnego ale służą do sprawdzenia i poznania zapachu przed zakupem w sklepie.

Opis produktu

Woda perfumowana L´Ombre des Merveilles dzięki genialnemu oraz niewiarygodnie prostemu składowi idealnie sprawdzi się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ten unisexowy orientalno - drzewny zapach dla marki Hermes został stworzony w roku 2020 przez doświadczoną w dziedzinie perfumiarstwa Christinę Nagel. Magiczny flakon jeszcze bardziej podkreśla tę woń.

Odśwież się, dzięki herbacie zawartej w wodzie L´Ombre des Merveilles

Jak wiadomo herbata ma świetne działanie odświeżające i stymulujące. Tak samo działa woda perfumowana Hermès L´Ombre des Merveilles, w której to właśnie ona stanowi główny składnik. Drugim jest fasola tonka, która pachnie migdałami oraz wanilią. Ostatnim składnikiem, który został wybrany przez Christinę Nagel jest kadzidło. Jego dymny, żywiczny zapach wywołuje uczucie tajemniczości. Czy ta kompozycja wzbudza w Was ciekawość? Nie ma nic prostszego, wystarczy tylko ją wypróbować.

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: