do zamówienia ulubionych marek

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Perfumy 70 ml

Produkt niedostępny   |  (ID: 93181)
1 548,54

Opis produktu

Marka Maison Francis Kurkdjian została po raz pierwszy przedstawiona światu w 2009 roku. Jej założycielem jest jeden z najbardziej szanowanych perfumiarzy na świecie Francis Kurkdjian, od którego marka otrzymała swoją nazwę. „Postanowiłem umieścić słowo„ Maison” (dom) przed moim imieniem. Nie chodzi tylko o stylistykę, chcę raczej wyrazić to, w co wierzę: dom ma duszę i historię, mieszkańców i przyjaciół, a czasem dzieci. Wszystkie te emocje, które kojarzą się ze słowem „dom”, ożywiają moje marzenie: stworzyć wokół siebie aurę wielkiego szczęścia, która pozwoli mi inspirować i zachwycać innych ”. Francis Kurkdjian

Francuskie perfumy niszowe

Marka Maison Francis Kurkdjian wprowadza na rynek doskonale harmonijne perfumy niszowe. Perfumy niszowe kontynuują tradycję klasycznego rzemiosła perfumeryjnego. W ich produkcji duży nacisk kładzie się na wyselekcjonowane składniki, a ich doskonałość tkwi w kosztownym i złożonym procesie produkcyjnym. Perfumy niszowe przeznaczone są nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Doskonałość w każdym calu

Francuskie perfumy niszowe Maison Francis Kurkdjian przemówią do Ciebie swoją ponadczasowością i doskonałą harmonią poszczególnych składników. Odkryj wolność i zmysłowość dzięki perfumom Maison Francis Kurkdjian.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: