Ustawienia filtrów
Płeć
Seria Typ produktu
Cena
-

Maybelline

Filtr
Zniżka 35 %  35 % top cena TOP
Zniżka 21 %  21 %

Dodający objętości
1x
Dostępność > 10 sztuk 17,01 zł 13,40 (-21%)
Zniżka 56 %  56 %

Płynny
Dostępność > 10 sztuk 39,00 zł 17,30 (-56%)
Zniżka 25 %  25 % top cena TOP

Dostępność > 10 sztuk 36,18 zł 27,10 (-25%)
Zniżka 35 %  35 %
Zniżka 21 %  21 %
Zniżka 41 %  41 %

Dodający objętości
Dostępny od 1 do 3 sztuk 12,40
Zniżka 23 %  23 %

Dodający objętości
Dostępność > 10 sztuk 19,10 zł 14,70 (-23%)
Zniżka 32 %  32 %

O marce Maybelline

„Może to jej urok, może to Maybelline.” – motto to zna każda kobieta, która choć trochę interesuje się modą i dobrymi kosmetykami i pragnie codziennie prezentować się zjawiskowo i wyjątkowo. Od roku 1991 jest ono hasłem reklamowym marki, która zaskarbiła sobie miłośników na całym świecie i która używana jest codziennie przez miliony kobiet. Niewiele osób jednak wie, że to właśnie Maybelline, a raczej założyciel i kreator marki – chemik Thomas L. Williams – są pomysłodawcami i wynalazcami pierwszej maskary na świecie. Początkowo była ona kamieniu do samodzielnego rozcieńczania, dopiero w 1960 roku Maybelline wprowadziło tusze w znanej nam dziś formie. Tusze do rzęs zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny, a dziś nie wyobrażamy sobie dobrego makijażu oka bez tego właśnie kosmetyku, który wydłuża, pogrubia rzęsy i podkreśla oko.

Hołd oddany kobiecości przez Maybelline jest doceniany przez panie, które bardzo chętnie sięgają po produkty marki zarówno podczas wykonywania makijażu na co dzień, jak i na większe wyjście. Produkowane od 1915 roku kosmetyki Maybelline są niezwykle świetnej jakości, a ich wybór jest ogromny. Każda kobieta może znaleźć w ofercie coś dla siebie, co doskonale podkreśli jej urodę i zmysłowość. Marka dba, by wszystkie panie czuły się wyjątkowo i kobieco w każdej sytuacji, bez względu na wiek czy kolor skóry.

W naszej ofercie znajduje się dużo produktów firmy – wszystkie w atrakcyjnych cenach. Są to kosmetyki z wysokiej półki, wykonane z najwyższej jakości składników i półproduktów. Maybelline specjalizuje się w kosmetykach do makijażu, które podkreślają zalety i minimalizują wady każdej twarzy. Firma oferuje zarówno podkłady, kremy, pudry i kremy BB w wielu odcieniach, które dopasować można do własnej skóry, jak i oczywiście tusze do rzęs, kredki, cienie do powiek czy eyelinery. Dodatkowo oferta obejmuje produkty do pielęgnacji i malowania ust i paznokci. Za pomocą kosmetyków marki można wykonać pełny makijaż twarzy i doskonale zadbać o piękne dłonie.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: