Odbierz gąbeczkę do makijażu Revolution Relove Beauty Beast przy zakupie produktów marki REVOLUTION Beauty!

Montana Parfum De Peau Wody toaletowe dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
168,80
Doręczymy

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
          
Dostępny   |  (ID: )
108,10

Opis produktu

Uwielbiasz ponadczasowe zapachy, które nie wychodzą z mody? Odkryj damską wodę toaletową Montana Parfum De Peau, której historia sięga 1986 roku. Pomimo upływu ponad trzech dekad, kompozycja nie straciła nic ze swego uroku i wciąż cieszy się popularnością wśród kolejnych pokoleń kobiet. Zmysłowy zapach z wyrazistym tonem skóry sprawdzi się zarówno w dzień, jak i podczas wielkich wieczornych wyjść.

Zmysłowa kompozycja dla kobiet Montana

Nuty głowy Montana Parfum De Peau zachwycą Cię połączeniem pikantnego pieprzu, świeżej czarnej porzeczki, jeżyny, kwiatu pomarańczy i imbiru. Serce kompozycji bije w rytmie akordów róży, narcyza, jaśminu i paczuli, a jej bazę tworzy zmysłowa woń skóry w towarzystwie kadzidła, słonecznego bursztynu i piżma. Zapach sprawdzony przez pokolenia? Woda toaletowa dla kobiet Montana Parfum De Peau.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: