Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

          
Dostępny   |  (ID: 92918)
390,80
Doręczymy
Dostępny   |  (ID: 127575)
190,00
          
Dostępny   |  (ID: 139903)
377,00
Dostępny   |  (ID: 136636)
237,30
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Damska woda perfumowana Narciso Rodriquez For Her Pure Musc to kompozycja, która w harmonijny sposób łączy kobiecość, elegancję i delikatność. Kwiatowo-drzewno-piżmowy zapach, określany przez użytkowniczki jako czysty i urzekający, pojawił się na półkach dobrych perfumerii w 2019 roku. Woda perfumowana, ukryta w minimalistycznym flakonie z czarną zatyczką, idealnie sprawdzi się podczas ciepłych wiosennych i letnich dni.

Czym oczaruje Cię woda perfumowana Narciso Rodriguez?

Wodę perfumowaną For Her Pure Musc otwiera tytułowe piżmo, które stanowi najbardziej wyrazisty składnik kompozycji. Serce zapachu skrywa starannie dobrane akordy kwiatowe, a jego podstawę tworzy ciepła i zmysłowa woń kaszmeranu.

Dlaczego warto wybrać perfumy z wyrazistą piżmową nutą?

Piżmo to jeden z najstarszych składników odzwierzęcych, które znalazły zastosowanie w produkcji perfum. Substancja ta jest jednocześnie jednym z najpopularniejszych wonnych akordów, a jej zmysłowa woń działa jak skuteczny afrodyzjak. Jeżeli zależy Ci, aby perfumy podkreślały uwodzicielską stronę Twojej natury i w taki sposób oddziaływały na otoczenie, koniecznie sięgnij po kompozycję z wyraźną piżmową nutą. Jedną z nich jest na przykład woda perfumowana dla kobiet Narciso Rodriquez For Her Pure Musc.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: