Odbierz gąbeczkę do makijażu Revolution Relove Beauty Beast przy zakupie produktów marki REVOLUTION Beauty!

Replay Jeans Spirit! For Her Wody toaletowe dla kobiet

          
Dostępny   |  (ID: )
31,40
Doręczymy

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
          
Dostępny   |  (ID: )
25,10
Dostępny   |  (ID: )
31,70

Opis produktu

Woda toaletowa Replay Jeans Spirit! For Her dopasuje się do Ciebie niczym dobrze skrojone dżinsy. Nowoczesna, lekka i urokliwa kompozycja o kwiatowym charakterze miała swoją premierę w 2011 roku. Zapach, ukryty w prostym, ale eleganckim flakonie, powstał w myślą o pewnych siebie kobietach, które lubią podkreślać swoje atuty dobrymi perfumami.

Kwiatowa propozycja marki Replay

Kompozycję Replay otwierają romantyczne akordy piwonii. Wraz z sercem zapachu do głosu dochodzą nuty passiflory, przełamane lekko pikantnym imbirem. Wonny koncert zamyka najbardziej zmysłowy składnik w świecie perfum, czyli piżmo. Jego intensywność łagodzą nieco subtelne tony fiołka. Odkryj na nowo swoją kobiecość z wodą toaletową Replay Jeans Spirit! For Her.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: