Darmowa dostawa z produktami marki Hugo Boss

Tangle Teezer Compact Styler Szczotki do włosów dla kobiet

          
Dostępny   |  (ID: )
61,04
Doręczymy
          
Dostępny   |  (ID: )
55,43
Dostępny   |  (ID: )
56,70
          
Dostępny   |  (ID: )
55,15
          
Dostępny   |  (ID: )
59,16
          
Dostępny   |  (ID: )
63,61
          
Dostępny   |  (ID: )
63,61

Opis produktu

kilku lat można kupić w Polsce absolutnie rewolucyjne szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są bardzo ergonomiczne i zajmują niewiele miejsca. Ich kształt można określić jako niewielkich rozmiarów bryłę, która z łatwością mieści się w kobiecej dłoni pozwalając chwycić ją w taki sposób, by się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swojej klasycznej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do wewnątrz, tworząc kształtem łuk.

Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej właściwości. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe mnóstwo, lecz wśród tych najważniejszych znajdują się cztery:

  • doskonałe rozczesywanie
  • masowanie skóry głowy
  • prozdrowotne działanie
  • uniwersalność.

Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer doskonale rozczesują nawet najbardziej splątane kosmyki włosów i to bez używania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą pomiędzy poplątane pasma włosów i delikatnie je wygładzają. Jak zapewniają producenci oraz użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały proces jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swoich włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie przez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją, ale przede wszystkim – korzystnie wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów podczas rozczesywania, tak jak to ma miejsce w przypadku rozczesywania ich zwykłą szczotką czy też grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, przeznaczone dla każdego rodzaju włosów, także tych z doczepianymi, sztucznymi pasmami.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 4.4

(oceniono 12x)

  • 100 % klientów poleca
  • 12x recenzji klientów

Opinie 12x


Opinia z Opineo.pl

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tej szczotki, w 100 % polecam!


Opinia z Opineo.pl

pierwsze wrażenie dobre, zobaczymy jak będzie po jakimś czasie użytkowania


Opinia z Opineo.pl

Produkt bardzo dobrej jakości, polecam!


Opinia z Opineo.pl

Szczotka bardzo fajnie rozczesuje włosy. Poręczna i niewielka, zmieści się nawet do małej torebki. Dzięki zamknięciu nie zniszczy się.


Opinia z Opineo.pl

Swietna szczotka, idealnie nadaje sie do łamliwych wlosów, czesanie staje się przyjemnością


Opinia z Opineo.pl

super


Opinia z Opineo.pl

wszystko ok tak jak miało być


Opinia z Opineo.pl

świetny produkt !


Opinia z Opineo.pl

Polecam!


Opinia z Opineo.pl

W porządku


Opinia z Opineo.pl

rewelacja


Opinia z Opineo.pl

Genialna!Dodaj recenzję i pomóż innym w wyborze
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: