Pielęgnacja włosów - Garnier i L'Oréal Paris z 🎁

Tartine Et Chocolat Ptisenbon Woda toaletowa dla dzieci 100 ml

Produkt niedostępny   |  (ID: 18001)
143,20

Opis produktu

Woda toaletowa Tartine et Chocolat Ptisenbon, obecna na rynku już od 1987 roku, należy do kanonu klasycznych perfum dla dzieci. Jej niezapomniany zapach został skomponowany w taki sposób, aby respektował wrażliwość dziecięcej skóry i węchu. Woda toaletowa Ptisenbon nie zawiera alkoholu, a jej hipoalergiczna formuła jest bezpieczna nawet dla najbardziej delikatnych użytkowników.

Zapach pełen świeżości i lekkości

Dziecięcy zapach Ptisenbon otwierają świeże tony cytryny i galbanum, które po chwili ustępują miejsca kwiatowemu sercu kompozycji. Podstawę wody toaletowej tworzą subtelne tony drzew i mchu, wzbogacone nutą piżma. Efektem są świeże i czyste perfumy, które są idealne dla najmłodszych.

Idealna kompozycja na co dzień

Woda toaletowa Ptisenbon to najlepszy wybór na co dzień i na specjalne okazje. Lekkość i świeżość kompozycji doskonale pasuje do młodych i energicznych osób, które są stale w ruchu i uwielbiają odkrywać świat wokół siebie. Tartine et Chocolat Ptisenbon to nie tylko perfumy, to rytuał, który pomaga tworzyć wspomnienia. Wielu rodziców wybiera ten zapach dla swoich dzieci, aby podkreślić magię wyjątkowych momentów i uczyć najmłodszych, jak ważne jest dbanie o siebie i swój wizerunek.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 0.0

(oceniono 4x)

Dodaj recenzję i pomóż innym w wyborze

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest