Versace Pour Homme Dylan Blue Woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml tester Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki.Testery nie są przeznaczone do użytku prywatnego ale służą do sprawdzenia i poznania zapachu przed zakupem w sklepie.

          
Dostępny
280,93
          
Dostępny
207,77
          
Dostępny
155,77
          
Dostępny
25,70
          
Dostępny
229,80
          
Dostępny
136,64

Opis produktu

Woda toaletowa Versace Pour Home Dylan Blue to wyjątkowa kompozycja dla silnych, ale i wrażliwych mężczyzn, która zagościła na półkach dobrych perfumerii w 2016 roku. Ciemnoniebieski flakon ze złotą pieczęcią Meduzy wskazuje na źródło inspiracji twórców zapachu, którym było Morze Śródziemne. Jego rześkość w kompozycji reprezentują tony wodne oraz świeża kalabryjska bergamotka.

Dylan Blue - zmysłowa kompozycja marki Versace

Kompozycję Dylan Blue otwierają świeże tony wodne w towarzystwie grapefruita, kalabryjskiej bergamotki oraz lekko drzewnego aromatu liści figowca. Serce zapachu otuli Cię intrygującą kombinacją ambroksanu, papirusu oraz paczuli, której ostrości dodaje świeży czarny pieprz. Całość zamyka niezwykle zmysłowa podstawa, w której rozbrzmiewają nuty kadzidła, piżma, szafranu oraz lekko słodkiej fasoli tonka. Woda toaletowa Dylan Blue przeznaczona jest do stosowania w sezonie wiosenno-letnim, przede wszystkim w ciągu dnia.

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: