Darmowa dostawa z produktami marki Hugo Boss

Vita Liberata Phenomenal 2-3 Week Tan Mousse Samoopalacze dla kobiet

          
Dostępny   |  (ID: )
76,50
Doręczymy
          
Dostępny   |  (ID: )
117,50

Opis produktu

Marka Vita Liberata istnieje na rynku już od 2003 roku. Została założona przez Alyson Hogg, rodowitą Irlandkę, która połączyła swoje doświadczenie w biznesie i wiedzę o kobiecej urodzie oraz wizję idealnie opalonego ciała. Wszystko po to, aby stworzyć kosmetyk marki, która wiedzie prym w dziedzinie produktów samoopalających.

Innowacyjne produkty samoopalające

Samoopalacze Vita Liberata są innowacyjne pod wieloma względami i podążają za najnowszymi trendami. W 2007 roku marka Vita Liberata wprowadziła na rynek pierwszy bezwonny produkt samoopalający, który może pochwalić się unikalną technologią Odor Remove. Kolejną nowością, która rozsławiła markę Vita Liberata, był kosmetyk zapewniający najdłużej utrzymujący się efekt opalania na świecie.

Ulubiona marka gwiazd

Nic dziwnego, że marka Vita Liberata, dająca klientom poczucie perfekcyjnie opalonej skóry przez cały rok, zyskała swoich fanów na całym świecie. Wśród klientów tej kosmetycznej marki znajduje się również szereg znanych celebrytów, na czele z Gwyneth Paltrow i grupą One Direction.

Technologia i siła natury

Produkty marki Vita Liberata wykorzystują naturalne, organiczne i eko-certyfikowane składniki. Wszystko to w połączeniu z najnowszymi technologiami i innowacjami. Nadaj swojej skórze efekt naturalnie wyglądającej opalenizny, która utrzyma się nawet cztery razy dłużej niż w przypadku innych produktów samoopalających.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: